Pogoda jutro Pogoda Poznań
94

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Zamieszkaj w ustronnej dzielnicy Suchego Lasu!
REKLAMA | aktualizacja: Poniedziałek, 2 2021 roku, godzina 22: 1

Jednym z pragnień niemal każdego z nas jest własne mieszkanie. Jedni przekraczają próg dorosłości i chcą się usamodzielnić, inni marzą, by w swoim życiu coś zmienić. Idealnym miejscem do realizacji planów może okazać się osiedle Złotniki Park w sucholeskich Złotnikach. Jeśli szukasz ustronnego miejsca w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, w niskim, kameralnym budynku z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury to powinieneś przeczytać niniejszą treść "od deski do deski" a następnie podjąć zdecydowane działania w realizacji swych planów.

Zamieszkaj w ustronnej dzielnicy Suchego Lasu!

Złotniki Park to osiedle zaprojektowane w formie niskich, zaledwie 3 - kondygnacyjnych brył, w każdej z nich swój azyl do zamieszkania znajdzie zaledwie sześć rodzin. To już trzecia odsłona kameralnych budynków wielorodzinnych z tarasami, balkonami oraz ogródkami. Oferujemy mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 45-79 m2 z terminem odbioru wyznaczonym na wrzesień 2021r.

Amatorom własnego skrawka ziemi proponujemy apartamenty parterowe, z których wyjdziemy bezpośrednio do własnego ogródka o powierzchni nawet do 200 m2. Jest to idealna opcja na słoneczne dni dla wszystkich. Znajdziemy tu przestrzeń na spotkanie z bohaterami ulubionej książki, miejsce do zabawy dla najmłodszych lub na kawę w towarzystwie przyjaciół. Zwolennicy wyższych kondygnacji natomiast znajdą swój azyl na przestronnym balkonie.

Mieszkania są jasne i ustawne. Każde z nich składa się z salonu z aneksem kuchennym, jednej, dwóch lub trzech sypialni, korytarza oraz łazienki. Funkcjonalność pomieszczeń sprawia, że każdy tu znajdzie wygodny kąt dla siebie, swoją prywatną przestrzeń w nowym miejscu do życia. Wiemy, jak ważne jest poczucie komfortu i estetyka wnętrz, dlatego zaprojekowane przez naszych architektów mieszkania są wyjątkowo jasne, wygodne i przytulne. Kolejnymi atutami są łatwość w aranżacji, ustawność i przestronność - cechy które sprawiają, że każdy poczuje się, jakby tu mieszkał od lat.

Atrakcyjności naszej ofercie dodaje lokalizacja. Niska zabudowa w ustronnej dzielnicy Suchego Lasu zapewnia komfort wypoczynku w otaczającej ciszy z dala od miejskiego zgiełku z jednoczesnym dostępem do doskonale rozwiniętej infrastruktury. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla bez problemu zaparkują na bezpłatnym, przestronnym parkingu. Istnieje również możliwość zakupienia garażu. Osoby poruszające się komunikacją miejską docenią sąsiedztwo przystanku kolejki metropolitalnej, skąd do centrum Poznania dojedziemy w zaledwie 12 minut. Znajdziemy tu liczne ścieżki rowerowe, trasy nordic walking, które zaprowadzą nas do malowniczych miejsc takich jak Jezioro Kierskie, stanowiące bardzo ważny akwen dla uprawiania sportów wodnych, poligon Biedrusko czy Przystanek Leśny Łysy Młyn.

Atutem jest też Publiczne Przedszkole AKADEMOS działające na terenie osiedla od 2018r. Jest to obiekt cieszący się bardzo dobrą opinią wśród rodziców zapewniający opiekę dla 225 maluchów w wieku 2,5-6 lat. W samym sercu Suchego Lasu natomiast znajdziemy bogatą ofertę szkół podstawowych i gimnazjalnych dla starszych dzieci. Ponadto gmina oferuje nowoczesne obiekty rekreacyjne i sportowe, liczne markety i lokalne, klimatyczne sklepiki, przychodnie lekarskie, apteki oraz punkty usługowe. Wygodna sieć komunikacji publicznej oraz liczne i łatwo dostępne tereny zielone to kolejne walory Suchego Lasu, jednej z najprężniej rozwijających się, a zarazem najbardziej przyjaznych podpoznańskich gmin.

Osiedle Złotniki Park to projekt realizowany przez rodzinną firmę BGR Deweloper z 30 letnim doświadczeniem w branży budowlanej zarówno na naszym rodzinnym rynku, jak i na terenie Niemiec. Przez te wszystkie lata wypracowaliśmy swój własny, indywidualny styl. Dla nas priorytetem jest człowiek, każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zespół doświadczonych sprzedawców zapewnia opiekę na najwyższym poziomie w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły oferty: www.zlotnikipark.pl

Kontakt telefoniczny: 883 204 205