|
|
Zemsta Animacji: Titan A.E./ 22.03.2018 |
|
liczba odsłon: 217 |
Zapraszamy na kolejne spotkanie z twórczością Dona Blutha ("Anastazja", "Amerykańska opowieść", "Dzielna pani Brisby") w ramach cyklu Zemsta Animacji!
TITAN A.E. rez. Don Bluth, Gary Goldman, Art Vitello czas:94 min.
FILM Z NAPISAMI W JĘZYKU POLSKIM
Kosmos przyszłości rządzony jest przez Drejów, którzy polują na ludzi. Po zagładzie Ziemi jedynym bezpiecznym miejscem jest Titan - statek - baza. Zbliżający się koniec gatunku ludzkiego może powstrzymać tylko jeden człowiek, syn genialnego astronauty - wynalazcy. Rozpoczyna się walka..
Twórcom bardzo zależało na tym, aby poszczególne sceny w filmie były jak najbardziej wiarygodne. Realizując ujęcia pokazujące zniszczenie globu ziemskiego animatorzy nałożyli na siebie 30 warstw trójwymiarowych elementów oraz konsultowali się z geologami, którzy przygotowali specjalny raport dokładnie opisujący jak taka olbrzymia eksplozja mogłaby wyglądać. Efektem tego jest niezwykła animacja, łącząca precyzję tradycyjnego kina animowanego z cyfrową perfekcją obrazu i dźwięku.
|
Autorem powyższych treci jest autor bloga 'klub anarchistyczny / księgarnia' i ponosi on wyłšcznš odpowiedzialnoć za zamieszczone treci. Redakcja epoznan.pl nie odpowiada za treci zawarte na blogach.
|