Pogoda jutro Pogoda Poznań
159

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Całkiem nagi mężczyzna kąpał się w fontannie w Parku Mickiewicza
j | aktualizacja: Środa, 7 2021 roku, godzina 21: 1

Całkiem nagi mężczyzna kąpał się w fontannie w Parku Mickiewicza
Czytelnik

Wczoraj koło godziny 15 w parku Mickiewicza miała miejsce nietypowa kąpiel. Dziwny jest ten świat.... a raczej ludzie co żyją w nim - komentuje nasz Czytelnik i przesyła zdjęcie nagiego mężczyzny.

Policjanci przyznają, że nie mają takiego zgłoszenia. Co ważne, aby osoba taka mogła zostać ukarana za swoje zachowanie musimy mieć oficjalne zgłoszenie od osoby, która takim zachowaniem czuje się poszkodowana - informuje mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji. Osoba która dopuści się nieobyczajnego wybryku polega karze aresztu, ograniczenia wolności albo karze grzywny nawet do 1500 złotych - dodaje.

Przy okazji pamiętajmy, że przed kąpielami w fontannach każdego roku przestrzega również Sanepid podkreślając, że woda wypływająca z fontanny znajduje się w obiegu zamkniętym i nie podlega kontroli sanitarnohigienicznej. Po takiej "kąpieli" na naszej skórze mogą się pojawiać zmiany spowodowane kontaktem z wodą, a to tylko jedna z konsekwencji, jakie mogą nas spotkać.