1511
Maciej Skorża: zagraliśmy dobry mecz, zwycięstwo nam się należało
sk | aktualizacja: Sobota, 7 2021 roku, godzina 31: 1

W piątkowy wieczór Lech Poznań pokonał na wyjeździe Górnika Zabrze.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Goście zdołali wyrównać przed przerwą, a po niej dorzucili jeszcze dwa gole.

- Zagraliśmy dobry mecz, od początku dobrze w niego weszliśmy, mam tu na myśli pierwsze 3-4 minuty. Później przytrafił nam się rzut karny i kolejna sytuacja Cholewiaka, którą Mickey świetnie wybronił. To był dla nas bardzo trudny moment, gdybyśmy stracili drugą bramkę to różnie mogłoby być. Cieszę się, że potrafiliśmy odwrócić losy meczu. Reakcja drużyny była właściwa, z minuty na minutę przejmowaliśmy inicjatywę, graliśmy agresywnie, byliśmy z piłką często na połowie Górnika. Co ważne, wyrównaliśmy jeszcze w pierwszej połowie - mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Maciej Skorża.

- W przerwie przeanalizowaliśmy szybko co jeszcze można zrobić lepiej. Drużyna dobrze weszła w drugą połowę, strzeliliśmy bramkę, grało nam się spokojniej. Później przyszedł trudniejszy moment,Górnik przycisnął, stworzył zagrożenie, było kilka też niefrasobliwych zagrań, ale generalnie kontrolowaliśmy mecz. Po prostu nam się to należało, byliśmy drużyną, która stworzyła więcej sytuacji - dodał szkoleniowiec.

Trener Kolejorza widział sporo pozytywów w postawie swoich piłkarzy. - Bardzo mnie cieszy, że w takim stylu wygraliśmy na wyjeździe. Nawet w trudnych momentach drużyna wyglądała dobrze mentalnie, to dla nas ważne, kładliśmy na to mocny nacisk. Jako kolektyw wyglądaliśmy w poszczególnych fazach gry solidnie, wiele rzeczy udało się w wysokim i średnim pressingu, także na pewno dużo pozytywnych rzeczy jest po tym meczu - podsumował.

WASZE KOMENTARZE[1]
~Xxx: No... To teraz możecie myśleć o wyjeździe na wakacje bo się wam należy. Czas odpocząć :D
34
~Autor: Brawo prawdziwy kibice czyli kibole już wykupują karnety.
3
~Fre********: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Frettttiiii: ogłaszam światu że stasio to erosoman !
dodano: Sobota, 2021.07.31 11:22, IP:5.172.255.XXX
ok
4
not ok
3
~Aut**: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Autor: Dobrze, że wygrali mecz. Ale Górnik grał otwartą piłkę, pozwalał Lechowi atakować bo nie ustawił szczelnej obrony jak Radomiak. Kolejny mecz domowy pokaże czy Lech potrafi wygrywać mecze z drużynami murującymi własną bramkę. Większość drużyn na Bułgarskiej będzie grała tak jak Radomiak.
dodano: Sobota, 2021.07.31 11:34, IP:37.30.18.XXX
ok
11
not ok
2
~Makutas Posampas: Lewackie POpychadła z "redakcji" niech się odpierdolą od WIELKIEGO Lecha Poznań!!!!
dodano: Sobota, 2021.07.31 11:36, IP:85.221.150.XXX
ok
9
not ok
9
~Autor: Tak sobie przeglądam te mondrości, które wypisuje barber z Rataj i myślę , że wizyta i specjalisty jest mu bardzo, bardzo potrzebna. W końcu operuje on brzytwą i nożyczkami , a osoby o takiej osobowości stanowią zagrożenie dla innych. Żeby nie było: uprzedzałem. A jego żarcie 04 września, to może sobie wsadzić...
19
~Kaz**: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Fre******: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Poznaniak: Antyszczepiokowcy to słabi ludzie bojaźliwi i samolubni nie myślący o dzieciach
15
~Grom: Szkoda tylko że nie skomentował tego debilnego faulu z czerwoną kartką w efekcie a tak ogólnie jedna jaskółka wiosny nie czyni zobaczymy co będzie dalej bo zaufanie niestety jest mocno nadszarpnięte
5
~Autor: Super grali zawodnicy Lecha, jakby nie ten zespół. Dobre i dokładne zagrywki, przemyślana taktyka i niezłe zgranie. Oby tak dalej. Gratulacje.
1
~elf: tak wam wchodzi w d e poznan temu tzw lechowi .wielki lech to byl teraz nalezy do wronieckiej rodzinki ,i jest coraz mniejszy
3
~Jarko 64: Sieroto elf co się tak gorączkujesz, zacznij działać to wasz GKS 'szmacianka-Wronki' (gminny klub sportowy) - odrodzi się. Hi hi hi hi.
dodano: Sobota, 2021.07.31 12:54, IP:109.173.149.XXX
ok
3
not ok
2
~achad: Pięknie na stadionie przy Bułgarskiej prezentuje sie logo Amici z Wronek xD
dodano: Sobota, 2021.07.31 12:56, IP:83.8.163.XXX
ok
1
not ok
6
~Jarko 64: achad ty i elf będziecie działać przy odrodzeniu GKS 'szmacianka Wronki' (Gminny Klub Sportowy). Gratuluję, popieram parobasy też muszą mieć trochę rozrywki u siebie. Tak trzymajcie ..........
dodano: Sobota, 2021.07.31 13:07, IP:109.173.149.XXX
ok
4
not ok
2
~Autor: JEDNA WYGRANA Z BYLE KIM MISTRZA Z WAS NIE ZROBI WIĘC TFUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!
dodano: Sobota, 2021.07.31 13:30, IP:5.173.233.XXX
ok
3
not ok
8
~Autor: RZYGAM NA OBOJE KOPACZY !!!!!!!!!!!!!!!!!
dodano: Sobota, 2021.07.31 13:31, IP:5.173.233.XXX
ok
2
not ok
5
~osikany: JEDNA WYGRANA Z BYLE KIM MISTRZA Z WAS NIE ZROBI WIĘC TFUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!
ok
4
not ok
3
~Autor: Kolejna tzw. zbiórka charytatywna barbera z Rataj! Przedpłaty na produkcję płyty . Tak nieśmiało zapytam: kto na tym zarobi?
1
~Judegang: Twoja stara sra do gara a twój stary to wpierda.. farszawiaku spod radomia kozy doić
dodano: Sobota, 2021.07.31 15:05, IP:87.105.214.XXX
ok
7
not ok
3
~Autor: Z tak słabym KSG wygrałby każdy.Zobaczymy co pokaże Kolejorz,w następnym meczu.Obawiam się że będzie znów "kaszana"na boisku,i przegrana.?
dodano: Sobota, 2021.07.31 15:24, IP:85.221.155.XXX
ok
1
not ok
4
~Autor: Zgadzam się to był dobry mecz Tylko są jeszcze 32 kolejki a Kolejorz to chimeryczna ekipa która na dodatek często potrzebuje wizyty psychologa sportowego
dodano: Sobota, 2021.07.31 16:20, IP:195.80.130.XXX
ok
4
not ok
0
~Tomek: Górnik pod wodzą "wesołego Janka" gra piach. Jak go nie zwolnią, to Górnik wyjedzie z Ekstraklasy. Dopiero kolejne mecze dadzą odpowiedź o faktycznej formie Lecha.
dodano: Sobota, 2021.07.31 16:28, IP:5.173.249.XXX
ok
5
not ok
0
~Kibol: Dlaczego Klose z Lecha nie wyszedł na murawę?
1
~Autor: Kibicuje Lechowi 45 lat,ale takiego bałaganu nigdy nie widziałem.Transferowa katastrofa.Mam nadzieję,że trener Skorża to poukłada!!!Mecz wygrany ale bez fajerwerków
dodano: Sobota, 2021.07.31 20:30, IP:188.146.165.XXX
ok
1
not ok
7
~mono2: Po dwoch meczach mimo wszystko trudno ocenic na co Lecha stac .W Zabrzu byli kibice Lecha i doping byl fajny .Przypadkiem moze byc tak ze ten Lech moze wspierac kibicow i mecze u siebie beda na remis.Czas pokaze co bedzie..
0
~lizard: " To im się należało" już to słyszałem z pyska pewnej pizdowskiej małpy i tak jak to mafia mecz dno i szkoda czasu na oglądanie
dodano: Niedziela, 2021.08.01 10:46, IP:37.248.179.XXX